Polityka prywatności RODO

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przesyłamy klauzulę informacyjną.

Administratorem podanych danych jest OSM w Czarnkowie ul. Kościuszki 105 NIP 7630003357 KRS 0000105104
Dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonywania zawartych umów na podstawie art. 6 ust.1 punkt a,b,c RODO. Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest obowiązkowe ze względu na postanowienia stron w zawartych w umowach . Podane dane będą udostępniane tylko podmiotom, uprawnionym na podstawie prawnej lub umownej Jednocześnie informujemy, że przekazane dane będą przetwarzane do czasu przedawnienia roszczeń zawartych umów i/lub zakończenia stosunków członkowskich w podmiotach administrującymi danymi.

W razie pytań lub wątpliwości ws. sposobów i zasad przetwarzania prosimy o kontakt z Administratorem:
tel. 67 255 28 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.